فصل دوم سریال شهرزاد کی شروع می شود؟

   
  سریال شهرزاد بعد از یک فصل موفق که همه ی بینندگان را مجذوب خود کرد و توانست موج عظیمی از مخاطبان را به شبکه نمایش خانگی کشاند ، در حال ورود به فصل دوم خود است.
  همه ی بینندگان منتظر شروع فصل دوم سریال شهرزاد هستند و دوست دارند هرچه سریعتر این سریال دوباره آغاز شود و آنان را هر هفته با داستانهای خود سورپرایز کند. حالا سازندگان و تهیه کننده این سریال خبر از شروع فصل دوم سریال شهرزاد را می دهند.
  تهیه‌کننده «شهرزاد» گفت: با برنامه‌ریزی انجام شده فصل دوم سریال«شهرزاد» از اواسط و یا پایان تیر ماه آغاز می‌شود.
  «شهرزاد ۲» کی کلید می‌خورد؟

  محمد امامی تهیه‌کننده سریال پرمخاطب «شهرزاد» در گفت‌وگو با خبرنگار فرهنگی خبرگزاری تسنیم، گفت: از عوامل موفقیت این سریال می‌توان در درجه اول به فیلمنامه این سریال اشاره کرد که بارها نگارش و بازنویسی شده بود. ما روی ذائقه مخاطب مطالعه کردیم و به یک استاندارد نسبی رسیدیم .

  وی افزود: علاوه بر متن، سریال «شهرزاد» تمام پارامترهای موفقیت را داشته است و محتوا، فیلمنامه، بازیگران، کارگردان، گروه تولید و تهیه از دیگر عوامل موفقیت این سریال محسوب می‌شود.

  امامی با بیان اینکه جامعه ما نسبت به مجموعه نمایش خانگی بی اعتماد شده بود، گفت: ما با ساخت سریال «شهرزاد» توانستیم این اعتماد را بار دیگر به مردم و مخاطبان بازگردانیم.

  وی درباره ساخت فاز دوم این سریال توضیح داد: «شهرزاد» در سه فصل به تولید می‌رسد که فصل دوم آن ۲۲ قسمت دارد.

  تهیه‌کننده «شهرزاد» اضافه کرد: در حال حاضر فیلمنامه این سریال توسط حسن فتحی و نغمه ثمینی در حال نگارش است و ۱۴ قسمت اول این سریال نگارش شده است.

  امامی گفت: با برنامه‌ریزی انجام شده تا پایان خرداد ماه نگارش فیلمنامه «شهرزاد۲» به پایان می‌رسد. پیش تولید خاصی برای این کار نداریم چون دکور و لوکیشن‌های ما آماده است و احتمالا از اواسط و یا پایان تیر ماه کار تصویربرداری این سریال را آغاز می‌کنیم.

  منبع : چهره نیوز

© تمامی حقوق مطالب برای وبسایت دانلود سریال ترکی محفوظ است و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع ممنوع و شرعا حرام می باشد.