تجویز تماشای فیلم‌های جنسی برای زوجینی كه یكی از همسران یا هر دو به سرد مزاجی و بی‌میلی جنسی مبتلا هستند ممکن است که در کوتاه مدت موجب بهبودی روابط شود ولی در دراز مدت میتواند منجر به بروز مشکلات عدیده ای شود.

   

  دیدگاه‌های متفاوتی وجود دارد اما از نظر اینجانب، تماشای فیلم‌هایی كه با تصاویر جنسی همراهند، ممكن است در برخی موارد خاص در كوتاه‌مدت موجب تحریك جنسی شود اما در درازمدت به عللی كه ه آن اشاره می‌كنم به از هم گسیختگی روابط زناشویی می‌انجامد:

   

  ?كاهش اعتماد به نفس:

  تماشای فیلم‌های جنسی با توجه به رفتارهای اغراق‌آمیز بازیگران کم‌کم باعث می‌شود زوجین درباره طبیعی‌بودن عملكرد جنسی خود دچار تردید شوند و خود را بسیار ضعیف‌تر از آنچه هستند، بپندارند و از روابط زناشویی بیش از گذشته فاصله بگیرند.

   

  ?مقایسه منفی:

  جذابیت‌های اغراق‌آمیز و تصنعی چنین فیلم‌هایی گاهی باعث می‌شود جذابیت‌های همسر، كمرنگ شده و با تشدید بی‌میلی جنسی همسر، میزان فعالیت جنسی زوجین از مقدار فعلی نیز كمتر شود.

   

  ?تقلید:

  برخی رفتارهای بازیگران این فیلم‌ها با وجود جذابیت‌های بصری، گاه بسیار دردناك و آسیب‌زننده است و زوجین ناآگاه که سعی در تقلید از آن دارند، موجب بی‌رغبتی همسر به روابط زناشویی می‌شود.

   

  ?وابستگی:

  هرچند در ابتدای امر زوجین با قصد بهبود روابط فیمابین به تماشای چنین فیلم‌هایی می‌نشینند اما در ادامه، یكی از زوجین یا هر دو متوجه می‌شوند كه اگر در گذشته وقتی را برای با هم بودن صرف می‌كردند اكنون همه یا بخشی از آن وقت را برای دیدن انواع و اقسام فیلم‌های مستهجن پر می‌كنند و به این ترتیب، فیلم‌هایی كه قرار بود باعث نزدیكی بیشتر زوجین به یكدیگر شود اكنون عاملی برای فاصله بیشتر آنها از یكدیگر شده است.

  نتایج یک نظرسنجی تازه نشان می دهد که زنان به اندازه ی شرکای جنسی شان، و حتی بیشتر، رابطه جنسی می خواهند.

   

  اپلیکیشن راهنمای بارداری کیندرا (Kindara) که این نظرسنجی را انجام داده از ۵۰۰ کاربر زن خود خواسته تا به پرسش هایی درباره ی میل جنسی شان پاسخ دهند.

  بر اساس نتایج به دست آمده، بیش از نیمی از پرسش شوندگان گفته اند که از تعداد دفعات سکسی که در حال حاضر دارند، کاملا راضی نیستند.

  عدد بزرگ ۷۵ درصد نیز اظهار داشته اند که دوست دارند بیشتر از سه بار در هفته سکس داشته باشند.

  در این میان، یک اقلیت پرانرژی ۱۳ درصدی هم گفته اند که تعداد مطلوب دفعات سکس شان، بیش از شش بار در هفته است.

  درباره ی کیفیت سکس نیز، ۷۲ درصد گفته اند که طی هررابطه جنسی شان به ارگاسم می رسند که در بین آن ها، عده ی زیادی، چند ارگاسم را در هر رابطه تجربه می کنند.

  در عین حال، بیش از نیمی از زنانی که مورد پرسش قرار گرفته اند، گفته اند که ارتباط عاطفی، کلیدداشتن یک سکس »خوب« است.

  در مقابل، ۲۳ درصد، عشق بازی پیش از سکس را مهم تر دانسته اند.

  و بالاخره این که ۴۰ درصد پاسخ دهندگان از استرس به عنوان بزرگ ترین مانع خود برای داشتن سکس نام برده اند

  در حالی که ۱۸ درصد گفته اند اگر بخواهندسکس داشته باشند، چیزی نمی تواند مانع شان بشود.

© تمامی حقوق مطالب برای وبسایت جالب و خواندنی محفوظ است و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع ممنوع و شرعا حرام می باشد.